hra

Zahrajte si hru Hladoši

Zahrajte si hru

Pravidlá

Pripravte za stanovený čas hladošom čo najviac pokrmov a získajte body. Hrací čas sa zvyšuje s pribúdajúcou obtiažnosťou levelov.

Ku grilovaciemu stolu prichádzajú hladoši, ktorí majú rôzne požiadavky na grilmajstra - hráča. Jeden hladoš si bude môcť vyžiadať maximálne dva pokrmy, prípadne dva nápoje. Grilmajstrovi môže prísť požiadavka na hamburger, hot-dog, nápoj a mnoho ďalšieho.

Cieľ hry

Cieľom hry je získať čo najviac bodov za stanovený čas. Pričom za každý druh pokrmu dostane hráč iný počet bodov. Každý hladoš je ale ochotný čakať na svoje jedlo len určitý čas.

SCR-20220812-nba.png

Každým levelom sa nám hra sťaží pridaním nového receptu alebo nápoja.

SCR-20220810-w0u.png

Ovládanie

Na jednotlivé ingrediencie stačí kliknúť (ťuknúť prstom), aby sa pridali na gril, resp. naservírovali na tanier. Je potrebné dodržať pracovný postup, naríklad pri obyčajnom hamburgri je najprv potrebné položiť na tanier žemľu, na ňu kečup, potom ugrilované mäso a nakoniec opäť žemľu. Presný recept na každé jedlo je možné nájsť po spustení hry cez pauzu.

SCR-20220810-wmp.png

Kombo

Odovzdanie 2 objednávok do 12 sekúnd - za rýchle obslúženie hladošov sa body násobia. Ako ho získať? Tieto body sa aktivujú ak grilmajster odovzdá 2 jedlá alebo nápoje do 12 sekúnd. Kombá sa násobia aj ďalej pri troch a viacerých objednávkach.

Prekážky

Zhorenie jedla na grile - keď grillmajster nestihne z grilu naservírovať ingredienciu potom, ako je ugrilovaná, kým nezhorí.

Vylepšenia grilu

Prekonaním levelov 2 a 4 sa nám odomkne nový gril. Na začiatku je k dispozícii malý 2 miestny gril. Pri vylepšení grilu môžeme grilovať až 4 ingrediencie naraz. Gril je možné upraviť / vylepšiť len pred začatím nového grilovania.

SCR-20220810-w0c.png

Prihláste sa na odber Lidl noviniek

Odoberajte náš pravidelný Lidl newsletter a budete v obraze aj o ďalších aktivitách Lidla.