banner

Dojmy víťazov z výsledkov prvého ročníka

Prvé dojmy primátorov víťazných miest

ŠTÚROVO

"Ďakujem za úžasnú správu, ktorá potvrdzuje nami tak sledovaný priebeh vývoja výsledkov hlasovania. Chcem v prvom rade zablahoželať spoločnosti Lidl, lebo dokázala úžasne zmobilizovať jednotlivcov ako aj zainteresované komunity. Skutočne som mal pocit, že „ťaháme za jeden povraz“. Čo sa týka oficiálneho vyhlásenia rád by som ho sformuloval nasledovne: „Je pre nás nesmiernym potešením, že sme sa stali víťazom tohto krásneho projektu od spoločnosti Lidl s.r.o. Opäť sa ukázala príkladná súdržnosť našich obyvateľov a okolitých obcí a širšieho regiónu, ktorých zásluhou naše mesto vyhralo Lidl Čistinku. Úžasný projekt, kde si každý príde na svoje a ktorý prispeje k rozvoju nášho mesta.“

DOLNÝ KUBÍN

„Sme veľmi radi, že sa Dolnokubínčanom podarilo získať mestský park Čistinka do nášho mesta. Počas prebiehajúcej súťaže sa do hlasovania intenzívne zapojili nielen obyvatelia Dolného Kubína, ale aj zo širokého okolia. Preto by som sa chcel v mene mesta Dolný Kubín veľmi pekne poďakovať všetkým hlasujúcim z nášho mesta, ale aj z iných obcí a miest, ktoré sa nám rozhodli pomôcť. Oddychový park bude situovaný v časti mesta Mokraď, kde je blízko železničná či autobusová zastávka. Tým sa stane jednoducho dostupným aj pre deti zo širšieho okolia, napríklad prostredníctvom bezplatnej železničnej dopravy,“ povedal Ján Prílepok, primátor mesta.

MODRA

“Výhra nás veľmi teší. Modra sa spojila a bojovala o Čistinku do poslednej minúty. V meste bolo počas celého obdobia hlasovania cítiť silnú spolupatričnosť a súdržnosť. Odmena v podobe výhry bola pre všetkých zadosťučinením. Ďakujem obyvateľom Modry, ale aj okolitým obciam a mestám, ktoré za nás hlasovali a spoločnosti Lidl za zmysluplné projekty a snahu byť dobrým susedom,” povedal primátor Modry Juraj Petrakovič.

RIMAVSKÁ SOBOTA

„Mesto Rimavská Sobota považuje spoločnosť LIDL za vynikajúceho partnera, čo dokazuje už viac rokov svojimi iniciatívami pre skvalitnenie mestského prostredia a komunitného života, za čo jej patrí úprimná vďaka. Projekt Čistinka je jedinečným konceptom mestského parku, kde naši obyvatelia všetkých vekových kategórii môžu tráviť voľný čas a touto cestou im ďakujem, že svojimi hlasmi získali jeho realizáciu v našom meste .“

KOMÁRNO

"Aktuálny výsledok nadviazal v Komárne na úspešný hetrik, keďže po troch ihriskách Žihadielko vyhralo mesto aj Čistinku. Za týmto úspechom stojí veľká skupina obyvateľov Komárna, ktorých mobilizovali aktívni občania mesta a ich priatelia. Poďakovanie patrí za každý jeden hlas, pretože Komárno sa opäť rozrastá. Veľká vďaka patrí húževnatej skupine nadšencov, ktorí rozhýbali celé mesto. A poďakovanie patrí aj spoločnosti LIDL, ktorá aj týmto spôsobom odmeňuje dôveru svojich zákazníkov."

Prihláste sa na odber Lidl noviniek

Odoberajte náš pravidelný Lidl newsletter a budete v obraze aj o ďalších aktivitách Lidla.