banner

Prvá Lidl Čistinka začína rásť v Rimavskej Sobote

A je to tu! Po povoľovacích konaniach a nevyhnutnej administratíve sme začali stavať úplne prvú Lidl Čistinku v meste Rimavská Sobota.

A je to tu! Po povoľovacích konaniach a nevyhnutnej administratíve sme začali stavať úplne prvú Lidl Čistinku v meste Rimavská Sobota. Za účasti predstaviteľov Lidla a Nadácie Lidl, primátora Mesta Rimavská Sobota, architektky Ing. Arch. Zuzany Chovancovej, zástupcu generálneho dodávateľa stavby Juraja Maslíka a stavebného dozora Ing. Erika Richtera bol odovzdaný pozemok na výstavbu. Veríme, že výstavba pôjde hladko, počasie bude prívetíve a tak si už v lete budú môcť malí aj veľkí, mladí aj seniori z Rimavskej Soboty zašportovať, oddýchnuť alebo opiecť dobroty v novučičkom komunitnom priestore – na Lidl Čistinke 😊.

Jozef Šimko, primátor Rimavskej Soboty: „Mesto Rimavská Sobota považuje spoločnosť Lidl za vynikajúceho partnera, čo dokazuje už viac rokov svojimi iniciatívami pre skvalitnenie mestského prostredia a komunitného života, za čo jej patrí úprimná vďaka. Projekt Čistinka je jedinečným konceptom mestského parku, kde naši obyvatelia všetkých vekových kategórii môžu tráviť voľný čas a touto cestou im ďakujem, že svojimi hlasmi získali jeho realizáciu v našom meste .“

Víťazi prvého ročníka hlasovania o mestské parky jedna báseň – Lidl Čistinky sú známi od októbra 2022. Sú nimi Modra, Štúrovo, Dolný Kubín, Rimavská Sobota a Komárno. Rozhodli o tom v internetovom hlasovaní zákazníci Lidl Slovenská republika, ktorí do súťaže poslali takmer 1 300 000 hlasov! Čistinky privítajú svojich prvých návštevníkov v lete 2023. Projekt je realizovaný Nadáciou Lidl v spolupráci s Lidl Slovenská republika, v.o.s.

dekor

Prihláste sa na odber Lidl noviniek

Odoberajte náš pravidelný Lidl newsletter a budete v obraze aj o ďalších aktivitách Lidla.